Nasze produkty

Wykorzystując kilkudziesięcioletnie doświadczenie w stosowaniu kamienia naturalnego chcemy dzielić się tą wiedzą, tak by efekt naszej pracy spełniał oczekiwania naszych klientów.

Place

Są to najczęściej miejsca eksponowane, reprezentacyjne, przeznaczone dla ruchu pieszego lub mieszanego (nie można jednak zapominać, że nawet na plac przeznaczony dla ruchu pieszego w pewnych okolicznościach muszą wjechać samochody, także ciężarowe).

Place
 

Drogi

Zwłaszcza w okolicy starówek, zabytkowych części miast oraz biurowców, instytucji, kompleksów o prestiżowym znaczeniu użycie granitowej kostki brukowej do wyłożenia nawierzchni daje dobry efekt estetyczny i ekonomiczny (trwałość).

Drogi
 

Ogród i dom

Wizytówką każdego domu, bez względu na jego charakter, jest jego otoczenie. Odpowiednie komponowanie różnych elementów zaczynając od ogrodzenia a kończąc na elewacji pozwala uzyskać harmonijną całość. Swoją ważną rolę w tworzeniu tej efektownej kompozycji odgrywa kamień naturalny w całej swojej różnorodności, bogactwie form i barw.

Ogród i dom
 

Wnętrza

Niezależnie od tego czy jest to biuro czy zaciszny pokój, bar czy domowa kuchnia, hol lotniska czy przedpokój, użycie kamienia naturalnego do wykończenia tych pomieszczeń spowoduje, że będą one ciekawie wyglądać, łatwo będzie utrzymać je w czystości, a walory te będą trwały przez wiele lat.

Wnętrza
 

DESIGNstone

DESIGNstone to program w którym producent ma najmniej do powiedzenia. Jesteśmy otwarci i staramy się sprostać wymaganiom Państwa wyobraźni. Chętnie pomożemy zrealizować nawet najśmielszy projekt, w którym pojawia się kamień naturalny.

Art
 
Cięcie liną